Фітокомплекси CHOICE

 LYM DRAIN & DETOX (60 капсул)
  • Новинка
Ціна: 543 грн.

Рослинний препарат для глибокого очищення організму, дренажу лімфатичної системи, покращення кровообігу, антинабрякової активності, нормалізації кишкової мікрофлори, відновлення обміну речовин.

 Хлорофіл PRO HEALTHY
Ціна: 698 грн.

ХЛОРОФІЛ лінійки PRO HEALTHY – це повністю натуральний висококонцентрований чистий хлорофіл кропиви та м'яти, що є одним із найважливіших у комплексному підході до здоров'я, краси та молодості!

 LYM DRAIN & DETOX (90 капсул)
  • Новинка
Ціна: 815 грн.

Рослинний препарат для глибокого очищення організму, дренажу лімфатичної системи, покращення кровообігу, антинабрякової активності, нормалізації кишкової мікрофлори, відновлення обміну речовин.

 Меланін+ PRO HEALTHY
Ціна: 829 грн.

Загальнозміцнюючий засіб. При безсонні та негативному впливі на організм хронічного та гострого стресу, з метою профілактики психічних та фізичних навантажень. Для нормалізації метаболічних процесів, таких як: інсулінорезистентність, надмірна вага, пивний живіт. 

 Антипаразитарна программа для дорослих
Ціна: 2451 грн.

Боротьба з паразитами у дорослих. Усі компоненти безпечні та ефективні. Програма розрахована не просто на знищення паразитів, а й на загальне відновлення організму, підтримуючи імунну, кровоносну системи.

 Антипаразит
Ціна: 172 грн.

Має протипаразитарну дію, має протигрибкові та протимікробні властивості, нормалізує роботу печінки, жовчного міхура та жовчовивідних проток, активізує перистальтику кишечника.

 Антипаразитарна програма для дітей 6-12 років
  • Новинка
Ціна: 1526 грн.

Дітям 6-12 років. Антипаразитарна програма ефективна проти наступних видів глистів та паразитів: трихомонади, грибки, лямблії, гострики, аскариди, фасціолез, трематоди, хламідії.

 Детокс-програма DETOX HEALTHY BOX №2 (другий місяць)
  • Новинка
Ціна: 2738 грн.

ОДНА програма – ДВА бокси – ДВА кроки, щоб почати піклуватися про своє здоров’я!

HEALTHY BOX DETOX – це інноваційне рішення від української компанії CHOICE для комплексного глибокого очищення і відновлення власних процесів регуляції та детоксикації. Саме з цієї двокрокової програми варто починати оздоровлення організму.

 Програма "Ритм серця"
Ціна: 2598 грн.

Призначається при проблемах із судинами та серцем. Курс розрахований на 3 місяці, призначений для нормалізації роботи серця, регулювання тиску, відновлення стінок судин, зміцнення клапанного апарату. Поліпшення загального самопочуття.

 Комплекс Омега+
Ціна: 512 грн.

Джерело поліненасичених жирних кислот Омега 3 та Омега 6. Нормалізує роботу серцево-судинної системи, перешкоджає розвитку новоутворень. Запобігає утворенню тромбів. Регулює обмін жирів та холестерину.

 Баланс
Ціна: 172 грн.

Створений для допомоги організму в стресових ситуаціях, за хронічної втоми, депресії, дратівливості.

 Інтелект
Ціна: 283 грн.

Активізує діяльність мозку. Підтримує гостроту розумового сприйняття. Підвищує розумову активність. Покращує циркуляцію крові в організмі, запобігає утворенню тромбів. Уповільнює процеси старіння організму.

 Імунна формула
Ціна: 452 грн.

Підвищує опірність організму інфекціям. Сприяє нормалізації діяльності надактивної імунної системи (при аутоімунних захворюваннях). Має антивірусну, антибактеріальну, антигрибкову, антитоксичну дію. Стимулює зростання та відновлення нервових клітин. Має протизапальну дію. Покращує обмін речовин. Перешкоджає утворенню та сприяє розсмоктуванню тромбів.

 Детокс-програма DETOX HEALTHY BOX №1 (перший місяць)
  • Новинка
Ціна: 2347 грн.

ОДНА програма – ДВА бокси – ДВА кроки, щоб почати піклуватися про своє здоров’я!

HEALTHY BOX DETOX – це інноваційне рішення від української компанії CHOICE для комплексного глибокого очищення і відновлення власних процесів регуляції та детоксикації. Саме з цієї двокрокової програми варто починати оздоровлення організму.

 Лівсейф
Ціна: 172 грн.

Суміш екологічно чистих фітопрепаратів "Лівсейф" благотворно впливає на функції травної системи:

  • Нормалізує функції печінки та жовчного міхура
  • Посилює детоксикаційну функцію печінки.
  • Сприяє регенерації печінкової тканини
  • Має протизапальні та антиоксидантні властивості
 Брейкблок
Ціна: 172 грн.

Потужна очистка організму від отрут, токсинів та шлаків. Чищення кишечника, активізація моторики стінок кишечника. Відновлює роботу жовчного міхура, нормалізує мікрофлору.

 Біолайн
Ціна: 235 грн.

Відновлює нормальну роботу жіночої репродуктивної системи, заповнює життєво важливі дефіцитні біологічно активні речовини жіночого організму, нормалізує гормональний стан.

 Гармонія
Ціна: 269 грн.

Забезпечує нормальне функціонування щитовидної залози. Надає поживну підтримку щитовидній залозі. Покращує процеси обміну речовин. Захищає тканину щитовидної залози від несприятливих зовнішніх впливів. Підвищує імунітет.

 Норм
Ціна: 172 грн.

Hормалізує обмін речовин в організмі. Адсорбує та виводить з організму надлишок холестерину та інші шкідливі речовини, що накопичуються у процесі життєдіяльності. Підтримує баланс необхідних організму компонентів належним чином. Відновлює дефіцит поживних речовин.

 Бриз
Ціна: 172 грн.

Нормалізує функції дихальної системи. Має відхаркувальну, протизапальну, знеболювальну та антисептичну дію. Нормалізує функції дихальної системи. Розріджує та евакуює мокротиння. Покращує регенерацію епітелію слизових оболонок дихальних шляхів.

 Лайфгард
Ціна: 223 грн.

Підвищує імунітет. Посилює захисні функції організму. Сприяє профілактиці бактеріальних та вірусних інфекцій. Має антиоксидантну та протизапальну дію. Відновлює дефіцит поживних речовин.

 Комфорт
Ціна: 360 грн.

Забезпечує живильну підтримку суглобів, зв'язок, хрящової тканини. Перешкоджає руйнуванню хрящової тканини та сприяє її відновленню. Зменшує запальні процеси в суглобах і усуває болючі відчуття. Сприяє оновленню та зростанню сполучної тканини, стимулюючи вироблення колагену. Відновлює процес вироблення синовіальної рідини в порожнині суглобів. Запобігає патологічному розростанню кісткової тканини при остеоартрозі.

 Клінхелп
Ціна: 172 грн.

Очищає організм на клітинному рівні від отрут, шлаків, токсинів, слизів та сольових відкладень. Очищає кров і покращує її склад та в'язкість. Очищає судини, виводить надлишковий холестерин, запобігаючи розвитку атеросклерозу. Виводить надлишкові сольові відкладення, перешкоджаючи розвитку остеохондрозу, артриту. Відновлює дефіцит поживних речовин.

 Хітозан+
Ціна: 360 грн.

Знижує рівень ліпідів (жирів) у крові. Знижує рівень цукру на крові. Адсорбує та виводить з організму солі важких металів. Надає потужну підтримку імунній системі. Має противірусні, антибактеріальні та протигрибкові властивості. Захищає організм від впливу вільних радикалів.

 Санклін
Ціна: 172 грн.

Має антисептичну, протизапальну, протимікробну, сечогінну та бактерицидну дію. Чинить вплив на роботу нирок і сечовивідних шляхів. Перешкоджає утворенню каменів та сприяє їх розчиненню та виведенню з органів сечовидільної системи. Перешкоджає затримці та накопиченню рідини в організмі.

 Фрілайф
Ціна: 229 грн.

Уповільнює процеси старіння шкіри та всього організму в цілому. Сприяє утворенню колагену та еластину. Запобігає раку шкіри.

 О.К.
Ціна: 252 грн.

Зміцнює опорно-руховий апарат. Сприяє засвоєнню кальцію в організмі. Зміцнює кістки, зв'язки, нігті, зуби, волосся. Сприяє загоєнню переломів, ран. Покращує кровообіг та діяльність серцево-судинної системи. Зміцнює стінки кровоносних судин.

 COLLAGEN ACTIVE PRO HEALTHY (Колаген Актив)
  • Новинка
Ціна: 1296 грн.

COLLAGEN ACTIVE – новітній продукт,  призначений для корекції типових ознак старіння, спричинених витратою колагену

 Герміцид
Ціна: 300 грн.

Нормалізує баланс мікрофлори кишківника. Сприяє профілактиці розвитку грибкових, вірусних, бактеріальних інфекцій. Регулює вміст дріжджоподібних грибів у сечостатевому та кишечнику.

 М.Пауза
Ціна: 269 грн.

Полегшує неприємні стани, пов'язані з пре-і постклімаксом, так звані «припливи». Допомагає збалансувати гормональний статус та роботу жіночих статевих залоз, нормалізуючи вироблення власного прогестерону. Усуває дисбаланс між естрадіолом та прогестероном. Нормалізує роботу нервової системи, прибираючи явища дратівливості, примхливості. Запобігає розвитку пухлин молочної залози, пригнічуючи вироблення пролактину. Перешкоджає переродженню тканин жіночих статевих органів у пухлини.

 МАКРОСОРБ
Ціна: 246 грн.

Очищення від токсинів, солей важких металів, радіонуклідів та інших небезпечних для життя та здоров'я речовин.

 П.Сабаля
Ціна: 275 грн.

* Тільки для роздрібних замовлень

Нормалізує функцію передміхурової залози. Підтримує нормальну роботу сечовидільної системи. Попереджає патологічні зміни передміхурової залози. Чинить протизапальну дію. Зберігає повноцінну репродуктивну функцію. Гальмує гіперплазію передміхурової залози.

 Динаміка
Ціна: 289 грн.

Підвищує фізичну силу, витривалість, активність. Нормалізує функції нервової системи. Підвищує імунну силу організму. Підвищує роботу надниркових залоз при зниженому артеріальному тиску. Відновлює дефіцит поживних речовин.

 Ритм
Ціна: 283 грн.

Усуває порушення ритму серця. Регулює кров'яний тиск. Сприяє зниженню рівня холестерину у крові. Збільшує еластичність венозної стінки, зміцнює клапанний апарат, знижує проникність та крихкість капілярів. Забезпечує живильну підтримку кровоносних судин та клітин м'язової тканини. Забезпечує організм енергією.

 Форвард
Ціна: 239 грн.

Має протибактеріальну, протизапальну та протимікробну дію. Нормалізує та стимулює статеву функцію у чоловіків. Посилює сексуальну потенцію. Нормалізує функціонування статевих залоз чоловіки. Усуває статеві розлади. Нормалізує функцію передміхурової залози. Відновлює дефіцит біологічно активних речовин в організмі.

 Ф.Актив
Ціна: 226 грн.

Нормалізує процес травлення їжі. Нормалізує обмін речовин у організмі. Знижує рівень шкідливого холестерину у крові. Нормалізує обмін глюкози та жирів. Перешкоджає розвитку цукрового діабету. Чинить протизапальну дію при панкреатиті. Зменшує почуття голоду.

Відгуки до "Фітокомплекси CHOICE"

Анна Васильевна 20 июля 2018 г. 21:57 Норм
Девочки, купила себе и мужу! Он у меня страдает варикозом!!! пьем по инструкции второй месяц!!! сомочуствие улучшилось у обоих!!! варикоз уменьшился!!! будем пить еще!!! спасибо большое за этот препорат!!!
Антон 23 июля 2018 г. 19:35 Антипаразитарная программа для взрослых
Как и где можно узнать, нужно ли проходить этот курс? Можно ли его проходить в целях профилактики?
Дарья 16 апреля 2018 г. 16:16 Антипаразитарна программа для дорослих
Спасибо за программу, прошла половину курса, чувствую себя намного лучше
Екатерина 1 августа 2018 г. 10:04 Брейкблок
Кто б раньше сказал мне об этом препарате! Спасибо терапевту Алле Викторовне за совет принимать брейкблок - у меня были прыщи на щеках, носогубном треугольнике и мелкая сыпь по всему лбу, намучалась!!! Лечилась с 17ти лет и где только ни была!!! после двухнедельного приема препарата сыпь стала исчезать!!! После двух месяцев у меня наконец лицо без прыщей!!! только рубцы остались от больших прыщей, которые давила, но терапевт сказала, что это тоже постепенно исчезнет!!! спасибо за вашу поддержку, быструю доставку и партнерскую карточку!!!

Фітокомплекси CHOICE

Фитопрепараты и фитокомплексы компании CHOICE - это натуральные растительные препараты, созданные с целью лечения и профилактики заболеваний органов дыхания, сердца и сосудов, опорно-двигательного аппарата и других систем нашего орагнизма. Будучи собранными в экологически чистых местах Украины, растения дарят нам свою живительную силу и укрепляют организм в любое время года.

 

Top