Всесвітній день серця ♥

Боротьба із серцево-судинними захворюваннями (ССЗ) та їх попередження надзвичайно важливі у всьому світі. За даними ВООЗ, хвороби системи кровообігу щорічно забирають у 17,5 млн людських життів у світі і, на жаль, кількість таких смертей постійно зростає. Сьогодні ССЗ є основною причиною смертності в Україні, особливо серед чоловіків.

 

До серцево-судинних захворювань належать ішемічна хвороба серця (серцеві напади), інсульт, підвищений артеріальний тиск (гіпертонія), захворювання периферичної артерії, ревматична хвороба серця, вроджені захворювання серця та серцева недостатність. Найчастіше причиною таких захворювань є наша власна поведінка та звички: куріння, нестача фізичної активності, нездорове харчування та надмірне вживання алкоголю. Змінивши свій спосіб життя, ми можемо суттєво знизити ризик серцево-судинних хвороб.

 

Які кроки допоможуть зберегти здоров'я серця? – ЗІЖ!

 

Сам Гіппократ був переконаний, що гімнастика, фізичні вправи, ходьба мають міцно увійти у повсякденний побут кожного, хто хоче зберегти працездатність, здоров'я, повноцінне та радісне життя. Здавалося, що може бути легше, ніж просто вести здоровий спосіб життя, але сьогодні це вкрай складно і так потрібно кожному з нас.

 

1. Правильне харчування. Віддавайте перевагу овочам, фруктам, злакам, бобовим, горіхам, кисломолочним продуктам, нежирним сортам м'яса та риби. При цьому споживання жирів, олії, солодощів, алкоголю слід максимально скоротити.

 

2. Фізична активність. Більше рухайтесь, гуляйте на свіжому повітрі, займайтеся спортом. У середньому доросла людина має щодня ходити пішки на відстань не менше ніж 3 кілометри (або не менше 30 хвилин).

 

3. Стресостійкість. Уникайте стресів і вчіться справлятися з ними.

 

4. Контроль тиску та рівня цукру в крові. Контролюйте свій артеріальний тиск та рівень цукру в крові. Оптимальний рівень артеріального тиску для дорослої людини становить 120/80 мм ртутного стовпчика. Для більшості людей нормальними є всі показники артеріального тиску, що не перевищують 139/89. Оптимальний рівень цукру капілярної крові (при заборі крові з пальця) від 3,3 до 5,5 ммоль/л.

 

5. Регулярний медогляд.

 

6. Доповніть ваш щоденний раціон суперфудами «Добра Їжа» та фітокоплексами CHOICE PHYTO.

 

Серце для життя!

 

CHOICE для довгого та усвідомленого життя!

 

Будьте здорові та бережіть себе та своїх близьких!

Top