Суперфуди Добра Їжа - пророщені зерна

 Пророщені зерна бобових (150 г)
Ціна: 229 грн.

До складу входить чотири види пророщених бобових зерен: нут, маш, соя, сочевиця. Пророслі зерна бобових – це джерело білка, фолієвої кислоти, антиоксидантів, вітамінів групи В, мінералів та клітковини – живий природний концентрат корисних речовин, який наділяє організм живлющою енергією.

 Зелена Формула (150г)
Ціна: 556 грн.

Ексклюзивний продукт для здоров'я та краси, унікальна дія чотирьох видів пророслих зерен (вівса, пшениці, кукурудзи, ячменю) та морських водоростей (ламінарія, спіруліна, хондрос кучерявий, хлорела, фукус пухирчастий, гематококус плувіаліс).

 Шейкер CHOICE Ukraine бежевий
  • Новинка
Ціна: 300 грн.

Стильний ергономічний шейкер з ситечком і додатковим відсіком, виготовлено з урахуванням зручності, безпеки та екологічності.

 Шейкер CHOICE Ukraine зелений
  • Новинка
Ціна: 300 грн.

Стильний ергономічний шейкер з ситечком і додатковим відсіком, виготовлено з урахуванням зручності, безпеки та екологічності.

 Пророщені зерна - 300 г
Ціна: 320 грн.

Пророщені зерна – збалансована жива їжа. Це чудове джерело вітамінів та корисних речовин. Сприяє покращенню обмінних процесів та нормалізації функцій шлунково-кишкового тракту.

 Пророщені зерна в стіках (100г)
Ціна: 173 грн.

Пророщені зерна – збалансована жива їжа. Це чудове джерело вітамінів та корисних речовин.

Сприяє покращенню обмінних процесів та нормалізації функцій шлунково-кишкового тракту.

 Протеїновий коктейль Mix Protein Control Сhoice Pro Healthy
  • Новинка
Ціна: 1273 грн.

Mix Protein Control – поживний низькокалорійний коктейль із концентрованим білком та пребіотиками.

 Протеїновий коктейль Mix Protein Slim Сhoice Pro Healthy
  • Новинка
Ціна: 1416 грн.

Поживний низькокалорійний коктейль із концентрованим білком, ферментами та 12 потужними природними жироспалювачами для інтенсивного зниження ваги і покращення форм тіла

 Інтенсивний курс зниження ваги INTENSIVE SLIM BOX
  • Новинка
Ціна: 4451 грн.

Інтенсивний 15-денний курс зниження ваги під час проходження марафон здорового схуднення НА EASY by CHOICE. Зменшення об’ємів тіла. Тотальний детокс. Усунення набряків. Чудовий настрій.

 MULTI BRAN клітковина Сhoice Pro Healthy
  • Новинка
Ціна: 521 грн.

MULTI BRAN – мікс різних видів клітковини з зерен, насіння, рослин, фруктів і ягід

 Овочева норма (150г)
Ціна: 380 грн.

Суперфуд «Овочева норма» - це 10 овочів для щоденного харчування, які покращують обмінні процеси, 5 спецій для покращення травлення, 4 види пророщених зерен, які сприяють оздоровленню та зміцненню організму.

Відгуки до "Суперфуди Добра Їжа - пророщені зерна"

Алиса 24 апреля 2018 г. 10:44 Солод ржаной ферментированный молотый
Пила всю беременность, чувствовала себя просто чудесно! Шикарное средство для борьбы с токсикозом, хорошо выводит шлаки и питает организм ценными активными веществами! Теперь заказываю другие продукты чойз. Спасибо за подарки и партнерку, теперь покупаю дешевле)))
Виктория 23 апреля 2018 г. 10:48 Солод ржаной ферментированный молотый - 150г (Новая упаковка)
Стала принимать, когда начались проблемы с лактацией, а также были после родов проблемы с жкт, сами знаете какие бывают у мам проблемы с этим. ребенок стал лучше сосать грудь и молока прибавилось. Рада, что ребенок не болеет, себя стала чувствовать гораздо лучше, жкт постепенно наладился, буду и дальше укреплять нам иммунитет! рекомендую всем мамочкам на грудном - принимайте и не будете болеть вы и ваши детки!
Ирина 25 апреля 2018 г. 11:12 Солод ржаной ферментированный молотый - 150г
Рецепт омолаживающей маски для лица: 1 чайная ложка солода, ложка меда и куриный желток. Пользуюсь и вам советую!
Наталья 23 апреля 2018 г. 10:40 Солод ржаной ферментированный молотый
Покупала в специализированом магазине(дороже чем здесь), не знала что есть здесь. Два раза в год- осенью и весной покупаю по банке, и уже два года не знаю что такое сезонная линька, хотя сижу(стараюсь сидеть) на диете, а синтетические витамины провоцируют растройства сами знаете чего. Заказала 28-го, 29-го уже забрала на НП. Спасибо за оперативность!

Суперфуди Добра Їжа - пророщені зерна

Пророщені зерна Чойс "Добра їжа" - це найкращі ліки від величезного спектру захворювань. Будучи багатими вітамінами та мінералами, прозери дають потужний заряд нашому організму, насичуючи стомлені клітини необхідними життєвими силами, щоб боротися з вірусами, бактеріями, паразитами та різними інфекціями та протистояти як сезонним, так і хронічним захворюванням. Медична наука вже давно довела ефективність прийому внутрішньо пророщених зерен.

Компанія CHOICE має унікальну, власну технологію вирощування та обробки прозерів, що дозволяє максимально зберегти всі корисні речовини, такі необхідні людині.

Купити пророслі зерна просто! Виберіть ваш варіант - тубус, коробку чи стіки та будьте здорові!

Top